אודות חברת הלב"ץ ברוך בע"מ - HELBITZ

קצת עלינו

קצת עלינו

ברוכים הבאים לחנות האונליין של הלב"ץ, המרכז לחומרי בניין ואספקה טכנית, עם ניסיון של למעלה מ-90 שנה באספקת השירות האיכותי והמקצועי בישראל ללקוחות שלנו.

בין אם אתם בעלי עסק לבנייה או שיפוצים, ובין אם כתחביב החלטתם לשפץ בעצמכם, אתם יכולים להיות בטוחים שאצלנו תוכלו למצוא את כל מה שצריך מתוך מגוון רחב של מוצרים.
לאורך השנים עשינו ונמשיך לעשות מעל ומעבר כדי שאתם תוכלו למצוא כל מה שצריך אצלנו. הנציגים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה מקצועית, ובאמצעות הניסיון שלהם הם יסייעו לכם לרכוש בדיוק את מה שמותאם לצרכים שלכם!

המשימה שלנו היא לסייע לכם!

 

בשנת 1922 ,עלתה משפחת הלב”ץ (פירוש השם הלב”ץ הוא הלווים בני צדוק הכהן, מוזכר בספר יחזקאל) לארץ מרוסיה, וקבעה את ביתה בעיר חדרה. המשפחה בחרה לעסוק במסחר של עצים לבניין ולתעשייה, ומאז במשך חמישה דורות הגדילה את פעילותה בתחום מוצרי הבניין, והפכה לשם נלווה למקצועיות, שירות ולמקום שבו אפשר למצוא הכל!

לאורך השנים בחרנו בערכים, אשר הובילו אותנו להיות העסק המועדף בתחום מוצרי הבנייה, הן בקרב קבלנים והן בקרב אנשים פרטיים:

איכות – החברה עובדת עם החברות המובילות והטובות ביותר בתחום מוצרי בנייה וכלי עבודה, והיא אינה מתפשרת כדי להשיג ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר!

אמינות – לכל אורך שנות פעילותה פעלה החברה במקצועיות ומתוך התאמת פתרון לצרכים האמיתיים של הלקוח, והיא תמשיך לפעול מתוך השאיפה לספק את השירות האיכותי והאמין ביותר בענף.

 

אחד המאפיינים המרכזיים שמזוהים עם החברה לאורך השנים, הוא הייעוץ המקצועי וחסר הפשרות שניתן על ידי עובדי הלב”ץ, כולם בעלי מקצוע עם ידע וניסיון מקצועי, ולכן מסוגלים לספק מענה לכל שאלה!
לאורך השנים מגיעים אלינו לא מעט אנשים המבקשים לקבל ייעוץ מקצועי רגע לפני שהם בונים פרגולה, בוחרים דשא סינטטי לביתם, צובעים או משפצים. עובדי הלב”ץ מונחים להתאים את הפתרון לדרישות ולצרכים של הלקוח עם הכוונה מקצועית שלא ניתן למצוא במקום אחר.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהנות מהמתחם המוביל בישראל שבו תמצאו את כל מה שאתם צריכים בתחום הבנייה, אנו רואים בלקוחות שלנו שותפים לדרך הארוכה ולהיסטוריה שלנו, ונמשיך לשרת ולספק להם את החוויה השירותית והמקצועית המובילה בישראל.