איזה טוחן אשפה כדאי לקנות

השאלה הראשונה שישראלים רבים ישאלו בהקשר של טוחן אשפה היא: מה זה טוחן אשפה? השאלה הזאת נובעת מכך שברוב הבתים וברוב העסקים הרלוונטיים לא משתמשים בטוחן אשפה והוא לא מצוי בלב הקונצנזוס הצרכני. לדאבוננו מדובר במוצר כמעט נישתי, שאין לו ביקוש כמו שאמור להיות לו. טוחן אשפה ממזער את כמות האשפה בפחים, הן בבית והן בפחים הציבוריים, ובכך הוא ידידותי לסביבה. היתרונות הנעוצים במיעוט אשפה מעבר לכך הם ברורים למדי: פחות אשפה – פחות ריחות – פחות מקקים. מבחינת שמירה על איכות הסביבה, טוחן אשפה גם ממזער משמעותית את השימוש בשקיות ניילון ובשקיות זבל. היתרונות אכן רבים, אך מסיבה לא ברורה, הצרכן הישראלי לא משתמש בטוחני אשפה.

איך עובד טוחן אשפה?

טוחן אשפה טוחן את המזון לחתיכות קטנות במיוחד ומוציא אותו דרך הצנרת והניקוז של הבית. עצם השימוש בטוחן אשפה תורם למחזור ולאיכות הסביבה, מכיוון שאותם חלקיקים קטנים שהטוחן טוחן, עוברים סינון במכוני טיהור ומשמשים לאחר מכן למגוון שימושים אורגניים.

איך לבחור טוחן אשפה?

כמו כל מוצר אחר, גם טוחני אשפה באים בקשת של מחירים ויש להם פיצ’רים ומאפיינים שונים. מומלץ תמיד לבחור מוצר של חברה מוכרת, שמשתמשת בחומרי גלם איכותיים, עמידים ואמינים. הטוחנים נבדלים באיכות הטחינה, בכמות סוגי המזון שהטוחן יכול לטחון ובכמות הרעש שהטוחן מייצר, ולכן כדאי לבדוק את רמת הדציבלים שלו.

טוחנים איכותיים יותר נזקקים לפחות שלבי טחינה, ובכך חוסכים חשמל. קיימים טוחנים שעובדים על פטישים וטוחנים שעובדים על סכינים. קיימים גם הבדלים בנפח תא הטחינה, וגם זה פרמטר שיש להתייחס אליו. מעבר לכך, קיימים שני סוגי מנועים לטוחני אשפה – מנועי פחם ומנועי אינדוקציה.

איזה טוחן אשפה כדאי לקנות?

קיימים הבדלים בין הטכנולוגיות שבהם הטוחנים משתמשים והם באים לידי ביטוי בין היתר באופן העבודה של המנוע. כדאי לרכוש טוחן אמין, בעל נפח תא טחינה גדול, שלא מייצר הרבה רעש ויכול לטחון כל סוג מזון בקלות. כדאי להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לבחור את הטוחן המתאים לכם, וכמובן לשמור על מסגרת התקציב שהגדרתם מראש לרכישה.

חברת “הלביץ ברוך בע”מ” ממליצה על טוחן אשפה עוצמתי בעל מנוע אינדוקציה, שהוא שקט וחזק ופועל בעוצמת 1 כ”ס. הוא פועל ללא פחמים ובא עם מפסק פניאומטי מובנה ומפסק הגנה מפני עומס יתר.

לרכישת המוצר ניתן ללחוץ כאן.

על מנת להתייעץ איתנו לגבי רכישת טוחן אשפה או רכישה של מוצרי כל-בו וחומרי בניין, ניתן ליצור איתנו קשר במספר: 04-6322267.

מאמרים נוספים

מאמרים חדשים

20.04.2022
בין אם אתם בעלי מקצוע ובין אם אתם חובבנים שנהנים מביצוע של עבודות במתכונת DIY אשר בשנים האחרונות הולכת וצוברת תאוצה, אתם ללא ספק זקוקים לכלי עבודה שיקלו עליכם לבצע כל עבודה. מברגות האימפקט הפכו בשנים האחרונות למועדפות ביותר, שכן הן מאפשרות לכם לבצע כל עבודת הברגה בצורה קלה ומהירה, וכן לעבוד בצורה ממושכת מבלי […]
01.02.2022
נמאס מהמראה הפראי בגינה שגדל לפי התנאים שלו? החלטת להתקין דשא סינטטי ולעשות סוף סוף את הגינה יפה ומושקעת? הגיע הזמן! עכשיו נותר רק לעשות את זה נכון. יש הרבה סוגים של מרבדי דשא סינטטי בתחום, אנו ממליצים על דשא סינטטי מבית א.ש טיטניום. מכוון דשא זה הוא באיכות הגבוהה ביותר ויש לו כמה מאפיינים בולטים במיוחד שבהחלט מתקיימים במציאות.
01.02.2022
הן הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות מאד, הן בארץ והן בעולם, ונועלים אותן בני כל הגילאים – ילדי הגן וגם אנשים מבוגרים. אם בעבר הן שימשו בעיקר את העובדים בשטח או אלה המתמודדים עם תנאים מאתגרים, הרי שכיום נועלים את הבלנסטון ביום יום צעירים ומבוגרים, נשים וגם גברים בני כל הגילאים, הנהנים מנעל איכותית, טובה ובעיקר גם נוחה.
01.02.2022
מאז שתכניות הבישול הפכו אותנו למקצוענים למחצה אנחנו יודעים לומר שמות ומונחים של כלים וחומרים איכותיים לבישול. מדי פעם מגיע אלינו טרנד שהופך לעובדה מוגמרת כשאנחנו מכירים באיכות ובערך הגבוה שלו והאחרון שבהם הוא אבן שמוט לתנור, המוכרת גם בשם אבן לפיצה או אבן אפייה. היום אנחנו מדברים על הפיכת התנור הביתי למעין טאבון או תנור אפייה ים תיכוני שנועדלשפר ולשדרג את האפייה שלו בעזרת האבן המיוחדת הזאת. אגב, אותה אבן משמשת גם לבנייה ולא רק לאפייה, למקרה שנתקלתם בה בשימושים אחרים.
01.02.2022
הנמלים, לכשעצמן, אינן חיות מזיקות ולרוב גם אינן מורגשות. יחד עם זאת, כאשר מדובר במכה של ממש, בכמות גדולה של נמלים, חשוב להיפטר מהן בהקדם כדי למנוע נזקים אפשריים. הדבר קורה לרוב במהלך חודשי הקיץ החמים, ובמיוחד בדירות קרקע. גם בתים בבניינים סובלים ממטרד זה, כאשר המטבחים הם בין החדרים האהובים ביותר על הנמלים.